O nás

Stejně jako na počátku naší existence se i dnes věnujeme prodeji technických plynů a propan-butanu. Tyto plyny dodáváme klasicky ve vysokotlakých lahvích. Distribuujeme samozřejmě pouze ověřené zboží ověřených firem. U technických plynů jde o známou švédskou společnost Linde Gas, v případě propan-butanu pro změnu nakupujeme u rakouské firmy Flaga. Tyto plyny pouze neprodáváme, ale také zajišťujeme jejich rozvoz. Nakoupíte u nás také spotřebiče a topidla na propan-butan i se vším potřebným příslušenstvím. Sídlíme v městě Uherské Hradiště, které se nachází v Jihomoravském kraji mezi městy Uherské Hradiště, Otrokovice, Napajedla, Kyjov, Veselí na Moravě a můžete nás navštívit také z okolních měst jako je Zlín, Kroměříž, Vizovice, Bojkovice, Střážnice, Hodonín, Vyškov, Brno a další.

K plynu samozřejmě patří také kvalitní hadice, spojky, ventily a další příslušenství pro bezproblémový provoz. U nás toto všechno seženete a hlavně se můžete spolehnout na stoprocentní kvalitu. Jenže nebyli bychom to my, abychom zákazníkům nevyšli vstříc, a proto u nás můžete koupit také velmi kvalitní hadice zahradní. To vše na metráž se všemi potřebnými koncovkami atd. Nabízíme také komponenty na rozvod stlačeného vzduchu včetně příslušného nářadí.

Další věcí, kterou u nás seženete, je svařovací technika. Vše od svářeček po svařovací dráty na jednom místě.

Vedle toho prodáváme také široký sortiment nářadí všech druhů a značek. Koupíte u nás elektrické nářadí takových značek, jako je třeba Makita, Proma, Ferm, Irwin, Extol aj., ale i obyčejné ruční nářadí. Jsme také prodejcem věhlasné značky zahradního nářadí Fiskars v Uherském Hradišti. Značka Fiskars je zárukou kvality a profesionálního provedení.

Pokud zařizujete větší a náročnější práce, určitě kromě našeho nářadí oceníte i žebříky a lešení, ale také vysokotlaké čisticí stroje.